Ürdün Yurt Dışı Fotoğraf Turları

Ürdün Yurt Dışı Fotoğraf Turları

Ürdün Yurt Dışı Fotoğraf Turları

3,599.00 

Kategori:

Ürdün Yurt Dışı Fotoğraf Turları

Farklı kültürlerin bir arada bulunduğu İslamiyet Ülkesi Ürdün, fotoğraf gezisi rotamızdaki yerini aldı. Ürdün fotoğraf gezisinde dünyanın 7 harikasından bir tanesi olan Petra’dan Nebo Dağı’na kadar muhteşem bir rota belirledik.

Orta Çağ’dan kalma kiliseler, camiler ve mescidler, Amman Kalesi, Emevi Kasrı, Bizans Kilisesi, 5000 kişilik Roma Tiyatrosu, Wadi Rum, Ölüdeniz fotoğraf makinelerimizi yönelteceğimiz güzelliklerden. Ürdün’ü tanımak ve bol bol fotoğraf çekmek için bize katılın.

Hareket/ Varış Noktası: Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali
Tarih: 28 Ocak – 01 Şubat 2016 15.45
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Türk Havayolları ile gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Havaalanı hizmetleri ve alan vergileri

Wadi Rum – Rahayeb Camp da dinlenme, Petra Guest House, Ölüdeniz Holiday Inn Resort Dead Sea ve Amman Holiday Inn Hotel’de konaklama

Programda yazılı tüm turlar ve transferler

Tüm yemekler (Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri)

Yerel rehberlik hizmetleri & yerel bahşişler

Geziler esnasında gerekli olan tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri

30.000 Euro limitli seyahat sigortası paketi

Yurtdışı çıkış ücreti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Her türlü kişisel harcamalar (içecekler, minibar vs)
Öğle ve akşam yemeklerinde alınan içecekler

 

GEREKLİ OLAN FOTOĞRAF EKİPMANLARI

Fotoğraf makineniz haricinde diğer ekipmanların getirilmesi zorunlu değildir. Ancak sahip olduğunuz ekipmanları yanınızda getirmeniz workshop eğitiminin sizin açınızdan çok daha verimli ve etkin geçmesinde faydalı olacaktır.

  • DSLR kamera, yedek bataryalar, batarya şarj cihazları, yeteri miktarda flash/sd kart ve/veya kart okuyucular
  • Varsa kamera filtreleri
  • Dizüstü bilgisayar
  • Tripod (üç ayak)
  • Uzatma kablosu (220V)
  • Mevsime uygun yürüyüş kıyafetleri

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

Sigorta Bilgilendirme

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

Diğer

Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.

Rezervasyon ön ödeme tutarı: Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %30’dur. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 7 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.

Vize bilgilendirme: Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.

Vizenin acenta tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.

Vize departmanı iletişim adresi:  Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6  Şişli / Harbiye

Vize Departmanı: info@tanvize.com

UYARI: Turumuz münferit olarak gerçekleşmekte olup, kişiye özel tur niteliği taşımaktadır. Uçak yoğunluklarına bağlı olarak müsaitlik ve fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.

UYARI: Turumuzda minimum 25 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 3 hafta öncesidir.

UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.

Oteller: Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. İniş meydanına göre konaklama sırası değişebilir. Fuar, kongre vs. dönemlerinde yine konaklama sırası değişebilir.

Tur Yorumları

9 Ocak 2016

Geçen sene düzenlenen fotoğraf gezisine arkadaşlarımla katıldım. Unutulmaz anılar edindim ve çok güzel fotoğraflar çektim. Siz de gitmelisiniz bence.

Bir Yorum bırakın

Puanlama