Transilvanya Romanya Fotoğraf Gezisi

Transilvanya Romanya Fotoğraf Gezisi

Transilvanya Romanya Fotoğraf Gezisi

3,670.00 

Kategori:

Transilvanya Romanya Fotoğraf Gezisi

Romanya’nın kuzey-batısında yer alan ve kaleleri – kiliseleri ile ünlü olan Transilvanya ve Romanya fotoğraf gezileri için tam bir cennet. Drakula Efsanesi ile özdeşleşmiş bir bölge Transilvanya ile Balkanların en güzel noktalarını gezimizle keşfediyoruz.

5 gün sürecek olan Transilvanya Romanya Fotoğraf Gezisi yemyeşil ormanları, son ortaçağ manzaralarını, dağları, kiliseleri ve eski binaları fotoğraflamamızı ve Avrupa kültürünü yakından tanımamızı sağlayacak.

Workshop Tarihi 23-27 Nisan, 2016
Katılım Ücreti €1150
Katılımcı Sayısı Max 10 katılımcı

 

Hareket/ Varış Noktası: Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali
Hareket Saati: 15.30
Ücrete Dahil Olan Hizmetler:
Romanya Hava Yolları ile İstanbul – Targu Mareş – İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti ve bu bilete ilişkin havalimanı vergileri
Sighişoara’da otelde 4 gece konaklama ( http://www.hotelkorona.ro/index.php )

Kişiye özel eviniz – otel – eviniz transferi

Konaklama noktamızdan özel araçlar ile programda belirtilen tüm gezi noktalarına ulaşım

Programda belirtilen tüm öğle yemekleri

Programda belirtilen tüm akşam yemekleri

Fotoğraf / Portfolyo değerlendirmeleri ve fotoğraf söyleşileri

Photosho/Lightroom fotoğraf işleme eğitim/sunumları

Programda belirtilen turlar esnasında gerekli giriş ücretleri

Seyahat sigortası

Yurtdışı çıkış harcı

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:
Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri
Kişisel harcamalar

Vize ücreti

GEREKLİ OLAN FOTOĞRAF EKİPMANLARI

Fotoğraf makinaniz haricinde diğer ekipmanların getirilmesi zorunlu değildir. Ancak sahip olduğunuz ekipmanları yanınızda getirmeniz workshop eğitiminin sizin açınızdan çok daha verimli ve etkin geçmesinde faydalı olacaktır.

  • DSLR kamera, yedek bataryalar, batarya şarj cihazları, yeteri miktarda flash/sd kart ve/veya kart okuyucular
  • Varsa kamera filtreleri
  • Dizüstü bilgisayar
  • Tripod (üç ayak)
  • Uzatma kablosu (220V)
  • Mevsime uygun yürüyüş kıyafetleri

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

Sigorta Bilgilendirme

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

DİĞER

Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.

Rezervasyon ön ödeme tutarı: Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %30’dur. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 7 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.

Vize bilgilendirme: Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.

Vizenin acenta tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.

Vize departmanı iletişim adresi:  Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6  Şişli / Harbiye

Vize Departmanı: info@tanvize.com

UYARI: Turumuz münferit olarak gerçekleşmekte olup, kişiye özel tur niteliği taşımaktadır. Uçak yoğunluklarına bağlı olarak müsaitlik ve fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.

UYARI: Turumuzda minimum 25 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 3 hafta öncesidir.

UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.

Oteller: Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. İniş meydanına göre konaklama sırası değişebilir. Fuar,kongre v.s. dönemlerinde yine konaklama sırası değişebilir.

Ek bilgi

Grup Sayısı

30

Popülerlik

7/10

Tur Yorumları

10 Ocak 2016

Fotoğraf gezisi eğlenceli geçtir. Geçen sene gitmiştim ve bölgeyi çok beğendim. Avrupa izlerini görüyorsunuz gerçekten. Siz de gidin derim.

Bir Yorum bırakın

Puanlama