Prag Yurt Dışı Fotoğraf Turları

Prag Yurt Dışı Fotoğraf Turları

Prag Yurt Dışı Fotoğraf Turları

1,999.00 

Kategori:

Prag Yurt Dışı Fotoğraf Turları

Baharda Prag’ın tadını çıkarmak, günün doğuşunu ve batışını fotoğraflamak, Vltava Nehri kıyısında keyifli akşamlar geçirmek, Prag manzaralı otellerde konaklamak için 4 günlük Prag fotoğraf gezimizdeki yerinizi hemen ayırtın!
4 gün boyunca mimari fotoğraf, gece çekimleri, panoramik çekim çalışmaları yapacak, Olympus merkezinde fotoğraf atölyesi ve gösterilere katılacağız. Fotoğraf severlerin deneyimini artıracak Prag fotoğraf gezisi unutulmaz bir etkinlik olacak.

 

Hareket/ Varış Noktası: Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali
Tarih: 18 – 22 Mayıs 2016
Ücrete Dahil Olan Hizmetler:
Ücrete transfer ve ara ulaşımlar,
Konaklama,

4 sabah kahvaltısı,

Bir öğlen yemeği (Cesky Krumlov), 

Rehberlik,

Fotoğraf danışmanlığı,

Tüm fotoğraf çalışmaları,

Seyahat sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:
Öğlen ve akşam yemekleri,
Yurt dışı çıkış harcı,

(Yeşil Pasaport ve geçerli Schengen vizesi olanlar dışındakiler için) vize ücreti,

Kişisel harcamalar 

Uçak bilgisi:
TK 1769 uçuş numaralı 16:35 kalkış – 18:10 varış
Fiyat: 620 Euro + Uçak biletidir.
(Tek kişilik konaklama farkı 150 Euro)
Ücrete transfer ve ara ulaşımlar, konaklama, 4 sabah kahvaltısı, bir öğlen yemeği (Cesky Krumlov), rehberlik, fotoğraf danışmanlığı, tüm fotoğraf çalışmaları, seyahat sigortası dahildir. Öğlen ve akşam yemekleri, yurt dışı çıkış harcı, (Yeşil Pasaport ve geçerli Schengen vizesi olanlar dışındakiler için) vize ücreti, kişisel harcamalar hariçtir.

GEREKLİ OLAN FOTOĞRAF EKİPMANLARI
Fotoğraf makineniz haricinde diğer ekipmanların getirilmesi zorunlu değildir. Ancak sahip olduğunuz ekipmanları yanınızda getirmeniz workshop eğitiminin sizin açınızdan çok daha verimli ve etkin geçmesinde faydalı olacaktır.
DSLR kamera, batarya, şarj cihazları, yeteri miktarda flash/sd kart ve kart okuyucular vb.
Dizüstü bilgisayar
Tripod (üç ayak)
Uzatma kablosu (220V)
Mevsime uygun yürüyüş kıyafetleri


İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK
Sigorta Bilgilendirme
Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)
Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.


DİĞER
Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.
Rezervasyon ön ödeme tutarı: Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %30’dur. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 7 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.
Vize bilgilendirme: Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.
Vizenin acente tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.
Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.
Vize departmanı iletişim adresi: Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6 Şişli / Harbiye
Vize Departmanı: info@tanvize.com
UYARI: Turumuz münferit olarak gerçekleşmekte olup, kişiye özel tur niteliği taşımaktadır. Uçak yoğunluklarına bağlı olarak müsaitlik ve fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.
UYARI: Turumuzda minimum 25 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 3 hafta öncesidir.
UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.
Oteller: Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. İniş meydanına göre konaklama sırası değişebilir. Fuar, kongre v.s. dönemlerinde yine konaklama sırası değişebilir.

Tur Yorumları

3 Ocak 2016

Prag fotoğraf turu muhteşemdi. İnanılmaz fotoğraf kareleri yakaladım. Fotoğraf gezileriyle siz de kendinizi geliştirin.

Bir Yorum bırakın

Puanlama