Peru Yurt Dışı Fotoğraf Turları

Peru Yurt Dışı Fotoğraf Turları

Peru Yurt Dışı Fotoğraf Turları

Kategori:

Peru Yurt Dışı Fotoğraf Turları

And kartallarını fotoğraflayacağımız, takasın hala geçerli olduğu Pisac Pazarı’nda alışveriş yapacağımız, Uros yerlilerinin doğal yaşamını gözlemleyeceğimiz keyifli bir Peru Fotoğraf Gezisi bizleri bekliyor.
Kenko Tapınağı, Sacsayhuaman Kalesi, İnka mirasları ile dağların arasındaki mimariyi, tuz havuzlarının oluşturduğu sanatsal görüntüleri makinemizdeki filmlere yansıtacak; kutsal olduğuna inanılan vadilerde eşsiz deneyimler yaşayacağız.

Hareket/ Varış Noktası: Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali
Tarih:
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
KLM Havayolları ile İstanbul – Amsterdam  Lima / Lima – Amsterdam  İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti ve bu bilete ilişkin alan vergileri
Lima – Arequipa / Arequipa – Juliaca / Juliaca – Cuzco / Cuzco – Lima arası ekonomi sınıf uçak biletleri ve bu biletlere ilişkin alan vergileri

Lima’da 2 gece 4 yıldızlı otelde konaklama

Colca Kanyonu’nda 1 gece 4 yıldızlı otelde konaklama

Arequipa’da 1 gece 4 yıldızlı otelde konaklama

Cuzco’da 2 gece 4 yıldızlı otelde konaklama

Machu Picchu’da 1 gece 4 yıldızlı otelde konaklama

Kutsal Vadi’de 1 gece 4 yıldızlı otelde konaklama

Puno’da 1 gece 4 yıldızlı otelde konaklama

Programda belirtilen 8 öğle yemeği

Programda belirtilen 8 akşam yemeği

Ev – alan – ev transferi dahil olmak üzere tüm transferler

Özel araç ile programda belirtilen tüm geziler

Geziler esnasında gezilecek müze ve ören yerlerine giriş ücretleri

Profesyonel fotoğraf sanatçısı Faruk Akbaş tarafından tur boyunca fotoğraf eğitimleri

Yurtdışı çıkış harcı

Seyahat sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri
Yemekler esnasında alınacak içecekler

Fazla bagaj ücretleri

Kişisel harcamalar

GEREKLİ OLAN FOTOĞRAF EKİPMANLARI

Fotoğraf makineniz haricinde diğer ekipmanların getirilmesi zorunlu değildir. Ancak sahip olduğunuz ekipmanları yanınızda getirmeniz workshop eğitiminin sizin açınızdan çok daha verimli ve etkin geçmesinde faydalı olacaktır.

  • DSLR kamera, batarya, şarj cihazları, yeteri miktarda flash/sd kart ve kart okuyucular vb.
  • Dizüstü bilgisayar
  • Tripod (üç ayak)
  • Uzatma kablosu (220V)
  • Mevsime uygun yürüyüş kıyafetleri

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK            

Sigorta Bilgilendirme

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

Diğer

Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.

Rezervasyon ön ödeme tutarı: Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %30’dur. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 7 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.

Vize bilgilendirme: Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.

Vizenin acente tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.

Vize departmanı iletişim adresi:  Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6  Şişli / Harbiye

Vize Departmanı: info@tanvize.com

UYARI: Turumuz münferit olarak gerçekleşmekte olup, kişiye özel tur niteliği taşımaktadır. Uçak yoğunluklarına bağlı olarak müsaitlik ve fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.

UYARI: Turumuzda minimum 25 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 3 hafta öncesidir.

UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.

Oteller: Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. İniş meydanına göre konaklama sırası değişebilir. Fuar, kongre v.s. dönemlerinde yine konaklama sırası değişebilir.

Tur Yorumları

9 Ocak 2016

Geçen sene düzenlenen fotoğraf gezisine arkadaşlarımla katıldım. Unutulmaz anılar edindim ve çok güzel fotoğraflar çektim. Siz de gitmelisiniz bence.

Bir Yorum bırakın

Puanlama