Meksika Ölüler Günü Festivali Fotoğraf Turları

Meksika Ölüler Günü Festivali

Meksika Ölüler Günü Festivali Fotoğraf Turları

2,600.00 

Kategori:

Meksika Ölüler Günü Festivali Fotoğraf Turu – Festival Fotoğraf Gezileri

Kulağa biraz garip gelse de Oaxaca’da kutlanan Meksika Ölüler Günü Festivali, atalarıyla bir araya gelen ailelerin muhteşem kostümlerle sokakları doldurduğu renkli bir karnaval. Bizler de fotoğraf tutkunları olarak bu ilginç karnavalı görüntülemeye gidiyoruz.

Sanatsal kalitede kuklalar, maskeler, heykelli festival arabaları ve kostümlü yerel halk fotoğraf karelerimizi oluşturacak. Tarihi mezarlığı, antik kalıntıları ve geleneksel taş sokakları aydınlatan titreyen mum ışıklarının oluşturduğu ışık nehri etkileyici fotoğraflar çekmemizi sağlayacak.

Hareket/ Varış Noktası: Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali
 Ücret:  799 Euro
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
6 gece konforlu otel konaklaması
İlk gün havalimanı transferi

6 Kahvaltı (Tura dahil olmayan öğünler 200 – 300 USD arası tutar.)

Oaxaca şehir yürüyüşü, Xoxocotlan ve Atzompa kasabalarında mezarlık ayinleri ziyareti, Oaxaca ve Etla Vadisinde Ölülerin Günü Karnavalı geçit töreni, yerel pazar alanları gezileri, yakın köylerdeki sanat atölyeleri turu

Özel minibüs transferleri

Deneyimli rehber eşliğinde yapılan geziler

Maksimum 15, ortalama 8 kişilik küçük grup deneyimi

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler Uçuşlar: Uluslararası ve iç hat uçuşları
Transferler: Programda belirtilmeyen transferlerYemekler: Programda belirtilmeyen yemekler (Tura dahil olmayan öğünler 200 – 300 USD arası tutar.)Vize: Meksika vizesi ve transit vizeler tur fiyatına dahil değildir.Vergiler: Tur boyunca, tüm uçuşlarda istenebilecek havaalanı vergileri ve diğer resmi ödentilerEkstra Aktiviteler: Programda belirtilmeyen gezi ve etkilikler, opsiyonel gezi ve etkinlikler

Harcamalar: Kişisel harcamalar ve bahşişler

GEREKLİ OLAN FOTOĞRAF EKİPMANLARI

Fotoğraf makineniz haricinde diğer ekipmanların getirilmesi zorunlu değildir. Ancak sahip olduğunuz ekipmanları yanınızda getirmeniz workshop eğitiminin sizin açınızdan çok daha verimli ve etkin geçmesinde faydalı olacaktır.

  • DSLR kamera, batarya, şarj cihazları, yeteri miktarda flash/sd kart ve kart okuyucular vb.
  • Dizüstü bilgisayar
  • Tripod (üç ayak)
  • Uzatma kablosu (220V)
  • Mevsime uygun yürüyüş kıyafetleri

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK            

Sigorta Bilgilendirme

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

İptal Güvence Paket Ücretleri

  • Paket tur ücreti 1€ – 799€ arasında olan turlarda kişi başı 15€
  • Paket tur ücreti 800€ – 999€ arasında olan turlarda kişi başı 20€
  • Paket tur ücreti 1000€ – 1499€ arasında olan turlarda kişi başı 30€
  • Paket tur ücreti 1500€ ve üzerinde olan turlarda kişi başı 50€’dur.

DİĞER

Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.

Rezervasyon ön ödeme tutarı: Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %30’dur. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 7 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.

Vize bilgilendirme: Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.

Vizenin acente tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.

Vize departmanı iletişim adresi:  Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6  Şişli / Harbiye

Vize Departmanı: info@tanvize.com

UYARI: Turumuz münferit olarak gerçekleşmekte olup, kişiye özel tur niteliği taşımaktadır. Uçak yoğunluklarına bağlı olarak müsaitlik ve fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.

UYARI: Turumuzda minimum 25 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 3 hafta öncesidir.

UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.

Oteller: Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. İniş meydanına göre konaklama sırası değişebilir. Fuar, kongre v.s. dönemlerinde yine konaklama sırası değişebilir.

Tur Yorumları

Hiç görüş vardır .

Bir Yorum bırakın

Puanlama