Meksika Guatemala Yurt Dışı Fotoğraf Gezisi

Meksika Guatemala Yurt Dışı Fotoğraf Gezisi

Meksika Guatemala Yurt Dışı Fotoğraf Gezisi

6,200.00 

Kategori:

Meksika Guatemala Yurt Dışı Fotoğraf Gezisi

Aztek ve Mayaların izinden giderek Meksika ve Guatemala’nın en önemli noktalarında fotoğraf çekeceğiz. Filmlerde gördüğünüz acılı Meksika yemeklerinin tadına bakacak, farklı bir kültürü tanıyacağız.

Meksika meydanlarını, müzelerini, kasabalarını, Aztek ve Maya piramitlerini, nehirleri, yanardağları ve tüm Meksika doğası ile kültürünü fotoğraf kameralarımıza yansıtacağız. 10 günü aşacak bu keyifli fotoğraf turu için yerinizi hemen ayırtın.

Hareket/ Varış Noktası: Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali
Seyahat ücreti:  

Seyahat ücreti: 2100 USD + Uçak bileti (*)

(Tek kişi konaklama farkı 400 USD)

(*) Uçak bileti şu an 1050 USD civarındadır. Katılım isteğinizin tarihi geciktikçe uçak bileti artacaktır. Bu nedenle bu seyahat için çabuk karar vermekte yarar var.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:
İstanbul- Madrid- Madrid İstanbul THY gidiş dönüş uçak bedeli.
Iberia Havayolları  ile Madrid Mexico City-  Guatemala City- Madrid gidiş dönüş bileti.

Guatemala’da 1 adet iç uçuş

11 gece ortalama 4 yıldızlı otellerde oda kahvaltı konaklama

Özel araç ve yerel rehberlik hizmetleri

Fotograf danışmanlığı

Tüm tarihi ve ören yerlerin giriş ücretleri

Tüm transferler

Seyahat sigortası

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:
Öğle ve akşam yemekleri
Yurt dışı çıkış harcı

Meksika sınırı çıkışında ödenen çıkış vergisi. (23 USD civarı)

 

GEREKLİ OLAN FOTOĞRAF EKİPMANLARI

Fotoğraf makineniz haricinde diğer ekipmanların getirilmesi zorunlu değildir. Ancak sahip olduğunuz ekipmanları yanınızda getirmeniz workshop eğitiminin sizin açınızdan çok daha verimli ve etkin geçmesinde faydalı olacaktır.

  • DSLR kamera, batarya, şarj cihazları, yeteri miktarda flash/sd kart ve kart okuyucular vb.
  • Dizüstü bilgisayar
  • Tripod (üç ayak)
  • Uzatma kablosu (220V)
  • Mevsime uygun yürüyüş kıyafetleri

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

Sigorta Bilgilendirme

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

DİĞER

Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.

Rezervasyon ön ödeme tutarı: Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %30’dur. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 7 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.

Vize bilgilendirme: Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.

Vizenin acente tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.

Vize departmanı iletişim adresi:  Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6  Şişli / Harbiye

Vize Departmanı: info@tanvize.com

UYARI: Turumuz münferit olarak gerçekleşmekte olup, kişiye özel tur niteliği taşımaktadır. Uçak yoğunluklarına bağlı olarak müsaitlik ve fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.

UYARI: Turumuzda minimum 25 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 3 hafta öncesidir.

UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.

Oteller: Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. İniş meydanına göre konaklama sırası değişebilir. Fuar,kongre v.s. dönemlerinde yine konaklama sırası değişebilir.

Tur Yorumları

31 Aralık 2015

Meksika’ya gitmek aklımın ucundan geçmezdi. Ama eşim yıldönümü hediyesi olarak ikimiz için böyle bir tur düşünmüş. Fotoğraf çekmeyi sevdiğim için çok sevindim elbette. Meksika çok farklı ve güzel bir ülkeymiş. Gittiğimiz her yere hayran kaldım. Yemekleri de gerçekten acı dikkat edin derim. İyi eğlenceler.

Bir Yorum bırakın

Puanlama