Kuzey Finlandiya Yurt Dışı Fotoğraf Turları

Finlandiya Gezileri

Kuzey Finlandiya Yurt Dışı Fotoğraf Turları

Kategori:

Kuzey Finlandiya Yurt Dışı Fotoğraf Turları

Heyecanlı bir kutup macerası yaşamaya var mısınız? Ren geyiklerinin çektiği kızaklarla heyecanlı anlar yaşayacağımız, donmuş nehirleri göreceğimiz, ancak ve ancak belgesellerde izleyebileceğimiz unutulmaz manzaralar bizi bekliyor.

Sırt çantalarımızı hazırlayıp Foto Life Akademi eğitmenleri eşliğinde çıkacağımız Kuzey Finlandiya fotoğraf turu manzara ve doğa fotoğrafçılığında kendimizi geliştirmemizi sağlarken yeni bir kültürü tanıma fırsatı verecek.

Hareket/ Varış Noktası: Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali
Tarih:
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Türk Hava Yolları ile İstanbul – Helsinki – İstanbul arası uçak bileti ve alan vergileri
Finn Air ile Helsinki – Ivalo – Helsinki arası uçak bileti ve alan vergileri

Ivalo havaalanı – Saariselka transferi

Saariselka – Kakslauttanen Igloo Village transferi

Kakslauttanen Igloo Village – Ivalo havaalanı transferi

Saariselka’da Lapland Hotel Riekonlinna’da 3 gece konaklama.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği,

Ren geyiği çiftliği turu

Kar motoru ile safari

25 dakika Husky safarisi

Kakslauttanen Igloo Village’da Glass Igloo’da konaklama.

Glass Igloo’da termal kıyafet

İngilizce rehberlik hizmeti

Havaalanında asistanlık hizmeti

Yurtdışı çıkış harcı

Seyahat sağlık sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Otellerdeki kişisel harcamalar
İptal / kayıp / hasarlı / çalıntı eşya vb. sigortalar

Uçuşlarda olabilecek fazla bagaj ücretleri

Ekstra turlar

Vize ücreti

 

GEREKLİ OLAN FOTOĞRAF EKİPMANLARI

Fotoğraf makineniz haricinde diğer ekipmanların getirilmesi zorunlu değildir. Ancak sahip olduğunuz ekipmanları yanınızda getirmeniz workshop eğitiminin sizin açınızdan çok daha verimli ve etkin geçmesinde faydalı olacaktır.

  • DSLR kamera, batarya, şarj cihazları, yeteri miktarda flash/sd kart ve kart okuyucular vb.
  • Dizüstü bilgisayar
  • Tripod (üç ayak)
  • Uzatma kablosu (220V)
  • Mevsime uygun yürüyüş kıyafetleri

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

Sigorta Bilgilendirme

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

Diğer

Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.

Rezervasyon ön ödeme tutarı: Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %30’dur. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 7 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.

Vize bilgilendirme: Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.

Vizenin acente tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.

Vize departmanı iletişim adresi:  Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6  Şişli / Harbiye

Vize Departmanı: info@tanvize.com

UYARI: Turumuz münferit olarak gerçekleşmekte olup, kişiye özel tur niteliği taşımaktadır. Uçak yoğunluklarına bağlı olarak müsaitlik ve fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.

UYARI: Turumuzda minimum 25 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 3 hafta öncesidir.

UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.

Oteller: Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. İniş meydanına göre konaklama sırası değişebilir. Fuar, kongre v.s. dönemlerinde yine konaklama sırası değişebilir.

Tur Yorumları

9 Ocak 2016

Geçen sene düzenlenen fotoğraf gezisine arkadaşlarımla katıldım. Unutulmaz anılar edindim ve çok güzel fotoğraflar çektim. Siz de gitmelisiniz bence.

Bir Yorum bırakın

Puanlama