Kız Kulesi Gün Batımı Fotoğraf Çekimi Turları

Kız Kulesi

Kız Kulesi Gün Batımı Fotoğraf Çekimi Turları

Kategori:

Kız Kulesi Gün Batımı Fotoğraf Çekimi

Kız Kulesi’nin tüm güzelliği gün batımı ile birlikte ortaya çıkar. Peki siz bu güzelliği fotoğraflamak istemez misiniz? İstanbul’un sembollerinden biri olan Kız Kulesi’ni gün batımının şahane renkleri ile birlikte fotoğraflayarak harika kareler ortaya çıkaracağız.

Foto Life Akademi eğitmenlerinin sizlere eşlik edeceği Kız Kulesi gün batımı fotoğraf çekimi ile gün batımı fotoğrafçılığının tekniklerini, doğru ışık kullanma yollarını, ISO ve enstantane ayarlarının püf noktalarını öğreneceksiniz.

Hareket/ Varış Noktası: Kızkulesi
 Hareket Saati: 16.00 – 20.00
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri
Tatil Home Güvencesi .

Rehberlik Hizmetleri

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler Tüm Özel Harcamalar
Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

EK HİZMETLER

  • Uygun Yürüyüş Ayakkabısı
  • Hava Şartlarına Göre Değişken Kıyafet
  • Yedek Çorap
  • Yağmurluk

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Kızkulesi gün batımı Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 20 TL’dir. 4 Kızkulesi gün batımı ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 25 TL

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

ÖNEMLİ NOT

Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Tur Yorumları

7 Ocak 2016

Foto Life Akademi’nin fotoğraf gezilerine düzenli olarak katılıyorum. Sultanahmet fotoğraf gezisi de çok eğlenceli geçti. Güzel fotoğraflar çektim ve her geçen etkinlikte tekniğimi geliştirdiğime inanıyorum. Siz de gezilere katılmalısınız.

Bir Yorum bırakın

Puanlama