İtalya Venedik Yurt Dışı Fotoğraf Turları

İtalya Venedik Yurt Dışı Fotoğraf Turları

İtalya Venedik Yurt Dışı Fotoğraf Turları

2,680.00 

Kategori:

Adriyatik’in kıyısında, kıyısında 120 tane küçük adacığın üzerine kurulu, 170’ten fazla kanalla birbirine bağlanan 400 köprülü romantizm kenti Venedik’te unutulmaz bir fotoğraf etkinliği düzenliyoruz. Karnaval zamanına denk gelen turumuzda rengarenk görüntüler yakalayacağız.
Venedik Fotoğraf gezisi, Ortaçağ mimarisini ve kültürünü, gondollar ile süslenen şehir manzarasını, mermer sarayları, kiliseleri, küçük köprüleri, günlük hayatı, gündoğumu ve batımını fotoğraflamamızı sağlayacak. Keyifli zamanlar bizi bekleyecek.

Hareket/ Varış Noktası: Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali
Tarih 28 Ocak – 01 Şubat 2016 – 15.45
Ücrete Dahil Olan Hizmetler:
4 gece konaklama
Kişiye özel eviniz – otel – eviniz transferi

Konaklama noktamızdan özel araçlar ile programda belirtilen tüm gezi noktalarına ulaşım

Programda belirtilen tüm öğle yemekleri

Programda belirtilen tüm akşam yemekleri

Fotoğraf / Portfolyo değerlendirmeleri ve fotoğraf söyleşileri

Photosho/Lightroom fotoğraf işleme eğitim/sunumları

Programda belirtilen turlar esnasında gerekli giriş ücretleri

Seyahat sigortası

Yurtdışı çıkış harcı

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:
Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri
Kişisel harcamalar

Vize ücreti

 

 

GEREKLİ OLAN FOTOĞRAF EKİPMANLARI
Fotoğraf makineniz haricinde diğer ekipmanların getirilmesi zorunlu değildir. Ancak sahip olduğunuz ekipmanları yanınızda getirmeniz workshop eğitiminin sizin açınızdan çok daha verimli ve etkin geçmesinde faydalı olacaktır.
DSLR kamera, yedek bataryalar, batarya şarj cihazları, yeteri miktarda flash/sd kart ve/veya kart okuyucular
Varsa kamera filtreleri
Dizüstü bilgisayar
Tripod (üç ayak)
Uzatma kablosu (220V)
Mevsime uygun yürüyüş kıyafetleri
İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK
Sigorta Bilgilendirme
Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)
Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.


DİĞER
Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.
Rezervasyon ön ödeme tutarı: Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %30’dur. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 7 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.
Vize bilgilendirme: Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.
Vizenin acenta tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.
Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.
Vize departmanı iletişim adresi: Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6 Şişli / Harbiye
Vize Departmanı: info@tanvize.com
UYARI: Turumuz münferit olarak gerçekleşmekte olup, kişiye özel tur niteliği taşımaktadır. Uçak yoğunluklarına bağlı olarak müsaitlik ve fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.
UYARI: Turumuzda minimum 25 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 3 hafta öncesidir.
UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.
Oteller: Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. İniş meydanına göre konaklama sırası değişebilir. Fuar, kongre vs. dönemlerinde yine konaklama sırası değişebilir.

Tur Yorumları

9 Ocak 2016

Geçen sene düzenlenen fotoğraf gezisine arkadaşlarımla katıldım. Unutulmaz anılar edindim ve çok güzel fotoğraflar çektim. Siz de gitmelisiniz bence.

Bir Yorum bırakın

Puanlama