İstanbul Konser Fotoğraf Çekimi Turları

İstanbul Konser Fotoğraf

İstanbul Konser Fotoğraf Çekimi Turları

Kategori:

İstanbul Konser Fotoğraf Çekimi

İmrendiğiniz konser fotoğraflarının aynısını çekmek, bir sanatçının en fotojenik anlarını yakalamak, gece çekimlerinde ustalaşmak istiyorsanız İstanbul Konser Fotoğraf Çekimi etkinliklerimize katılmalısınız.

Foto Life Akademi eğitmenlerinin sizlere eşlik edeceği konser fotoğraf çekimine gece fotoğrafçılığının tekniklerini, doğru ışık kullanma yollarını, ISO ve enstantane ayarlarının püf noktalarını öğreneceksiniz. Hem eğlenecek hem de fotoğraf çekeceksiniz.

Hareket/ Varış Noktası: Konser Mekanı
 Hareket Saati: 20.00 – 01.00
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri.
Tatil Home Güvencesi .

Rehberlik Hizmetleri

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler Tüm Özel Harcamalar
Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

EK HİZMETLER

  • Uygun Yürüyüş Ayakkabısı
  • Hava Şartlarına Göre Değişken Kıyafet
  • Yedek Çorap
  • Yağmurluk

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Konser Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 20 TL’dir. 4 Konser ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 25 TL

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

ÖNEMLİ NOT

Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Tur Yorumları

7 Ocak 2016

Foto Life Akademi’nin fotoğraf gezilerine düzenli olarak katılıyorum. Güzel fotoğraflar çektim ve her geçen etkinlikte tekniğimi geliştirdiğime inanıyorum. Siz de gezilere katılmalısınız.

Bir Yorum bırakın

Puanlama