İstanbul Gece Fotoğraf Çekimi Turları

İstanbul Gece Fotoğraf

İstanbul Gece Fotoğraf Çekimi Turları

Kategori:

İstanbul Gece Fotoğraf Çekimi

Ay, yıldızlar ve sokak lambalarının ışık kaynaklarınızı oluşturacağı; Sultanahmet’ten Ortaköy’e uzanan bir rotada karşınıza çıkan tüm tarihi güzellikleri fotoğraflayacağınız bir İstanbul fotoğraf turu sizi bekliyor.

Gece çekimlerinin olmazsa olmazı tripodlarımızı yanımıza alıyor, ISO ayarlarımızı yapıp enstantanemizi ayarladıktan sonra deklanşöre basıyoruz. İstanbul’un gece çekimine en uygun noktalarında fotoğraf severlerle anı yakalıyoruz.

Hareket/ Varış Noktası: 19.00 Sultanahmet Meydanı
 Hareket Saati: 19.00 – 24.00
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri.
Tatil Home Güvencesi .

Rehberlik Hizmetleri

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler Tüm Özel Harcamalar
Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

EK HİZMETLER

  • Uygun Yürüyüş Ayakkabısı
  • Hava Şartlarına Göre Değişken Kıyafet
  • Yedek Çorap
  • Yağmurluk

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 25 TL

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

ÖNEMLİ NOT

Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Tur Yorumları

7 Ocak 2016

Foto Life Akademi’nin fotoğraf gezilerine düzenli olarak katılıyorum. Güzel fotoğraflar çektim ve her geçen etkinlikte tekniğimi geliştirdiğime inanıyorum. Siz de gezilere katılmalısınız.

Bir Yorum bırakın

Puanlama