İran Yurt Dışı Fotoğraf Turları

İran Yurt Dışı Fotoğraf Turları

İran Yurt Dışı Fotoğraf Turları

1,199.00 

Kategori:

İran Yurt Dışı Fotoğraf Turları

Acem diyarına unutulmaz bir fotoğraf turuna var mısınız? 1 haftalık İran fotoğraf turu ile doğunun gizemli ve hüzünlü kenti İran’ı keşfe çıkıyoruz. Çöl ortasındaki kentlerde doğanın ve insan elinin harika uyumlarına tanık olacağız.
Binlerce yıllık çarşıları, çayhanelerle süslenmiş köprüleri, etkileyici antik kentleri, dünyanın en büyük meydanları, şairleri el üstünde tutan kültürü ile muhteşem bir fotoğraf turu bizi bekliyor. Hem gezecek hem görecek hem de çekeceğiz.

Hareket/ Varış Noktası: Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali
Tarih: 09 – 17 NİSAN 2016
Ücrete Dahil Olan Hizmetler:
Fotoğraf danışmanlığı ve rehberlik
Oda + kahvaltı + akşam yemeği konaklama

Tüm ara ulaşımlar

Eyalet vergileri ve izinler

Şehir içi gezilerde yerel rehber

Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:
İstanbul – İran – İstanbul uçak bileti
Öğle yemekleri, içecekler

Otel ekstraları, kişisel masraflar

Yurtdışı çıkış harcı

Bahşişler

Kişisel tercihe dayalı turlar + masrafları

Kişisel sağlık ve seyahat sigortası

Fiyat:

(Tek kişi konaklama farkı 400 USD)
(*) Katılımcılar uçak biletlerini belirtilen uçuşlara kendileri alacaklardır. Mil kullanımı, taksitli ödeme gibi alternatiflerden yararlanmak mümkündür. Seyahat tarihi yaklaştıkça uçak bileti fiyatı artmaktadır. Bu nedenle kararınızı erken vermeniz daha ekonomik uçak bileti almanızı sağlayacaktır.

GEREKLİ OLAN FOTOĞRAF EKİPMANLARI
Fotoğraf makineniz haricinde diğer ekipmanların getirilmesi zorunlu değildir. Ancak sahip olduğunuz ekipmanları yanınızda getirmeniz workshop eğitiminin sizin açınızdan çok daha verimli ve etkin geçmesinde faydalı olacaktır.
DSLR kamera, batarya, şarj cihazları, yeteri miktarda flash/sd kart ve kart okuyucular vb.
Dizüstü bilgisayar
Tripod (üç ayak)
Uzatma kablosu (220V)
Mevsime uygun yürüyüş kıyafetleri

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK
Sigorta Bilgilendirme
Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)
Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

DİĞER
Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.
Rezervasyon ön ödeme tutarı: Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %30’dur. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 7 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.
Vize bilgilendirme: Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.
Vizenin acente tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.
Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.
Vize departmanı iletişim adresi: Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6 Şişli / Harbiye
Vize Departmanı: info@tanvize.com
UYARI: Turumuz münferit olarak gerçekleşmekte olup, kişiye özel tur niteliği taşımaktadır. Uçak yoğunluklarına bağlı olarak müsaitlik ve fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.
UYARI: Turumuzda minimum 25 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 3 hafta öncesidir.
UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.
Oteller: Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. İniş meydanına göre konaklama sırası değişebilir. Fuar, kongre v.s. dönemlerinde yine konaklama sırası değişebilir.

Tur Yorumları

3 Ocak 2016

Balayımızı geçirmek için gittiğimiz İran’a tam bir sene sonra fotoğraf gezisi ile gittik. Eğitmenlerimiz daha önce keşfedemediğimiz yerleri gösterdiler bizlere. Eşimle güzel bir 7 gün geçirdik. Fotoğraf alanında da kendimizi geliştirdiğimizi düşünüyoruz. Teşekkürler.

Bir Yorum bırakın

Puanlama