Günübirlik Vefa – Süleymaniye Fotoğraf Turları

Vefa – Süleymaniye Fotoğraf Turları

Günübirlik Vefa – Süleymaniye Fotoğraf Turları

Kategori:

Günübirlik Vefa – Süleymaniye Fotoğraf Gezisi

Osmanlı İmparatorluğu’nun en özgün yapılarını inşa eden dünya mimarı, Mimar Sinan’ın eserleri ile dolu olan Vefa ve Süleymaniye’ye fotoğraf çekmeye gidiyoruz… Mimar Sinan’nın çıraklık ve kalfalık eserlerini fotoğraf karelerine sığdıracağımız Vefa-Süleymaniye fotoğraf gezisi ile külliyeleri, camileri, türbeleri fotoğraf karelerine sığdıracağız.

Foto Life Akademi eğitmen-rehberler ile birlikte gerçekleşecek olan Vefa-Süleymaniye Fotoğraf Turu, mimari fotoğraf çekiminin detaylarını, doğru ışık kullanmayı, iç mekan çekim tekniklerini öğrenmenizi sağlayacak.

Hareket/ Varış Noktası: III. Şehzade Camii
 Hareket Saati: 10.00
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri
Tatil Home Güvencesi .

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler Tüm Özel Harcamalar
Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar 

EK HİZMETLER

  • Uygun Yürüyüş Ayakkabısı
  • Hava Şartlarına Göre Değişken Kıyafet
  • Yedek Çorap
  • Yağmurluk

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 25 TL

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

ÖNEMLİ NOT

Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Tur Yorumları

8 Ocak 2016

Foto Life Akademi gezisini duyunca arkadaşlarla birlikte katıldık. Şahane fotoğraflar çektik. Eğitmenler herkesle ayrı ayrı ilgilendiler. Profesyonel bir gezi istiyorsanız katılın.

Bir Yorum bırakın

Puanlama