Günübirlik Fotoğraf Tekne Turları

Fotoğraf Tekne

Günübirlik Fotoğraf Tekne Turları

Kategori:

Günübirlik Fotoğraf Tekne Gezisi

Rumeli Feneri, Anadolu Feneri, Poyraz köyü, Anadolu Kavağı, Garipçe Köyü ve İstanbul manzarası rotasında keyifli bir tekne turuna var mısınız? Hem de bol bol fotoğraf çekerek. Foto Life Akademi olarak farklı bir fotoğraf gezisi sunuyoruz sizlere.

Fotoğraf Tekne Turu Gezisi İstanbul’a denizin ortasından bakmanızı ve tüm güzelliğini fotoğraflamanızı sağlayacak. Tripodlarınızı ve yedek pillerinizi hazırlayın, fotoğraf çekmeye gidiyoruz.

Hareket/ Varış Noktası: Kabataş İskelesi 07:45
 Hareket Saati: 11.00
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri
Tatil Home Güvencesi .

Rehberlik Hizmetleri

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler Tüm Özel Harcamalar
Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

EK HİZMETLER

  • Uygun Yürüyüş Ayakkabısı
  • Hava Şartlarına Göre Değişken Kıyafet
  • Yedek Çorap
  • Yağmurluk

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 25 TL

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

ÖNEMLİ NOT

Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Tur Yorumları

7 Ocak 2016

Foto Life Akademi’nin fotoğraf gezilerine düzenli olarak katılıyorum. Güzel fotoğraflar çektim ve her geçen etkinlikte tekniğimi geliştirdiğime inanıyorum. Siz de gezilere katılmalısınız.

Bir Yorum bırakın

Puanlama