Günübirlik Burgazada Fotoğraf Turları

Burgazada Fotoğraf Turları

Günübirlik Burgazada Fotoğraf Turları

Kategori:

Günübirlik Burgazada Fotoğraf Gezisi

Foto Life Akademi eğitmen-rehberler ile birlikte gerçekleşecek olan günübirlik Burgazada fotoğraf gezisi, İstanbul’un yanı başındaki huzur adasında keyifli bir fotoğraf turu yapmamızı sağlıyor. Cami, kilise ve sinagogu bir arada buluşturan ortak kültür mirası adada tarihi fotoğraflayacağız.

İstanbul’un yanı başındaki cennet adaya sabahın en güzel saatlerinde gidecek; tarihi konakları, çiçekli sokakları, deniz manzarasını fotoğraflayacağız. Fotoğraf çekim tekniklerimizi geliştirecek, eğitmenlerimizden püf noktalar alacağız.

Hareket/ Varış Noktası: Kabataş Adalar Vapur İskelesi
 Hareket Saati: 09.30 – 17.00
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Tourisma veya Travego Mercedes Vb. Otobüsler İle Ulaşım .
Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri .

Öğlen Yemeği

Tatil Home Güvencesi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler Tüm Özel Harcamalar
Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

Ek Hizmetler

  • Uygun Yürüyüş Ayakkabısı
  • Hava Şartlarına Göre Değişken Kıyafet
  • Yedek Çorap
  • Yağmurluk

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ KAPSAMI

Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 20 TL dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 25 TL
1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

ÖNEMLİ NOT

Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır.

Tur Yorumları

7 Ocak 2016

Foto Life Akademi’nin fotoğraf gezilerine düzenli olarak katılıyorum. Güzel fotoğraflar çektim ve her geçen etkinlikte tekniğimi geliştirdiğime inanıyorum. Siz de gezilere katılmalısınız.

Bir Yorum bırakın

Puanlama