Günübirlik Belgrad Fotoğraf Turları

Belgrad Ormanı Fotoğraf Turları

Günübirlik Belgrad Fotoğraf Turları

Kategori:

Günübirlik Belgrad Fotoğraf Gezisi

İstanbul’un akciğerleri olan Belgrad’a keyifli bir fotoğraf gezisi düzenliyoruz. Rengarenk çiçekleri, birbirinden heybetli ağaçları, doğal hayatı ve insanları fotoğraflayacağız. Fotoğraf çekmeye gönül verenlerle birlikte 1 günlük keyifli bir tur yapacağız.

Foto Life Akademi eğitmenlerinin belirlediği güzergahta gerçekleşecek olan Belgrad Ormanı Fotoğraf Gezisi, bizlere doğa ve manzara fotoğrafı çekme, yakın plan ve uzun pozlama çalışma yapma, deneyimlerimizi paylaşma imkanı sunacak.

Hareket/ Varış Noktası: Belgrad Ormanı Girişi (Bahçeköy / Sarıyer)
 Hareket Saati: 11.00
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Tourisma veya Travego Mercedes Vb. Otobüsler İle Ulaşım.
Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri .

Tatil Home Otobüs İçi İkramları

Tatil Home Güvencesi

Öğlen Yemeği

Otobüs için yeterli sayı olmadığında 14 Kişilik Mercedes Sprinter veya Royal, Prestij, Turkuaz Marka 27 kişilik Klimalı, yatar koltuklu araçlar ile turlar yapılabilir.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler Tüm Özel Harcamalar
Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

EK HİZMETLER

  • Uygun Yürüyüş Ayakkabısı
  • Hava Şartlarına Göre Değişken Kıyafet
  • Yedek Çorap
  • Yağmurluk

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 25 TL

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

ÖNEMLİ NOT

Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Tur Yorumları

7 Ocak 2016

Foto Life Akademi’nin fotoğraf gezilerine düzenli olarak katılıyorum. Güzel fotoğraflar çektim ve her geçen etkinlikte tekniğimi geliştirdiğime inanıyorum. Siz de gezilere katılmalısınız.

Bir Yorum bırakın

Puanlama