Guatemala Semana Santa Festivali Fotoğraf Turları

Guatemala Semana Santa Festivali

Guatemala Semana Santa Festivali Fotoğraf Turları

3,750.00 

Kategori:

Guatemala Semana Santa Festivali Fotoğraf Turu – Festival Fotoğraf Gezileri

Semana Santa Festivali turu ile Orta Amerika Kıtasının en renkli, en hareketli festivali bizleri bekliyor! Guatemala’da Paskalya bayramı olarak her sene Mart – Nisan arası kutlanan festivalde çiçeklerle süslenmiş geleneksel Arnavut kaldırımı sokaklarda karnaval geçit törenini fotoğraflayacağız.

Maya soyundan gelen köylülerle tanışacağımız bu muhteşem festivalde 10 günlük unutulmaz bir deneyim kazanacağız. Dünya’nın sayılı volkanik manzaralarından Atitlan Gölü üzerinde tekne turu yapmayı da ihmal etmeyeceğiz.

Hareket/ Varış Noktası: Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali
 Ücret:  1159 Euro
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
10 gün, 9 gece otel konaklaması
Antigua havalimanı ve otel arasındaki ilk gün transferi

9 kahvaltı (Tura dahil olmayan öğünler 190 – 280 USD arası tutar.)

Antigua kültürel ve tarihi şehir yürüyüşü, Kutsal Cuma seremonisi hazırlıklarına katılım, Chichicastenango pazar yeri gezisi, Atitlan Gölü tekne turu ve kıyı köyleri ziyaretleri ile Maya yerlileri ile tanışma, Antigua sokaklarında süsleme halısı imalatına katılım

Deneyimli rehber eşliğinde yapılacak geziler

Özel minibüs ve tekne transferleri

Maksimum 15, ortalama 10 kişilik küçük grup deneyimi

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler Uçuşlar: Uluslararası ve iç hat uçuşları
Transferler: Programda belirtilmeyen transferlerYemekler: Programda belirtilmeyen yemekler (Tura dahil olmayan öğünler 190 – 280 USD arası tutar.)Vize: Guatemala vizesi ve transit vizeler tur fiyatına dahil değildirVergiler: Tur boyunca, tüm uçuşlarda istenebilecek havaalanı vergileri ve diğer resmi ödentiler

Ekstra Aktiviteler: Programda belirtilmeyen gezi ve etkilikler, opsiyonel gezi ve etkinlikler

Harcamalar: Kişisel harcamalar ve bahşişler

GEREKLİ OLAN FOTOĞRAF EKİPMANLARI

Fotoğraf makineniz haricinde diğer ekipmanların getirilmesi zorunlu değildir. Ancak sahip olduğunuz ekipmanları yanınızda getirmeniz workshop eğitiminin sizin açınızdan çok daha verimli ve etkin geçmesinde faydalı olacaktır.

  • DSLR kamera, batarya, şarj cihazları, yeteri miktarda flash/sd kart ve kart okuyucular vb.
  • Dizüstü bilgisayar
  • Tripod (üç ayak)
  • Uzatma kablosu (220V)
  • Mevsime uygun yürüyüş kıyafetleri

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK            

Sigorta Bilgilendirme

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

DİĞER

Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.

Rezervasyon ön ödeme tutarı: Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %30’dur. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 7 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.

Vize bilgilendirme: Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.

Vizenin acente tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.

Vize departmanı iletişim adresi:  Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6  Şişli / Harbiye

Vize Departmanı: info@tanvize.com

UYARI: Turumuz münferit olarak gerçekleşmekte olup, kişiye özel tur niteliği taşımaktadır. Uçak yoğunluklarına bağlı olarak müsaitlik ve fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.

UYARI: Turumuzda minimum 25 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 3 hafta öncesidir.

UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.

Oteller: Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. İniş meydanına göre konaklama sırası değişebilir. Fuar, kongre v.s. dönemlerinde yine konaklama sırası değişebilir.

Tur Yorumları

Hiç görüş vardır .

Bir Yorum bırakın

Puanlama