Fas Yurt Dışı Fotoğraf Turları

Fas Yurt Dışı Fotoğraf Turları

Fas Yurt Dışı Fotoğraf Turları

5,000.00 

Kategori:

Fas Yurt Dışı Fotoğraf Turları

Doğa harikası bir başka ülkeye rotamızı çeviriyor ve fotoğraf gezilerimize devam ediyoruz. Fas fotoğraf gezisi, farklı ülkelerin mandasında şekillenen bir kültürü yakından tanımamızı, muhteşem bir tabiatı fotoğraflamamızı sağlıyor.
Uçaklı Fas fotoğraf turu, 9 gün sürecek bir etkinlikle Atlas dağları ve geniş çölleri ile egzotik bir ülke olan Fas’ı keşfederken gördüğümüz sarayları, camileri, medreseleri, Menara bahçeleri, palmiye korusu, Jamaa El Fnaa Meydanı ve nicesini fotoğraflayacağız.

Hareket/ Varış Noktası: Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali
Tarih: 06 – 15 Mayıs 2016
Ücrete Dahil Olan Hizmetler:
Fotoğraf danışmanlığı ve rehberlik
Fas’taki tüm ara ulaşımlar, transferler, özel minibüs ile,

Tüm Konaklamalar/ Oteller, kahvaltı ve akşam yemekleri.

Fas’ta rehberli geziler, Seyahat sigortası

Bire-bir ve grup rehberliği ve sahada yapılacak fotoğraf çalışmaları

Merzuga Kum Çölü’nde kiralanacak deve ve rehber ücretleri,

Çöle hoş geldin gecesi; Berberi müziği ve dans gösterisi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:
Air Arabia ile İstanbul – Kazablanka – İstanbul uçak bileti
Öğle yemekleri ve seyahat süresince tüketilecek içecekler

Otel ekstraları, kişisel masraflar, Bahşişler

Yurtdışı çıkış harcı

 

Fiyat: 1.570 Euro + Uçak bileti (*)
(Tek kişi konaklama farkı 320 Euro)
(*) Katılımcılar uçak biletlerini belirtilen uçuşlara kendileri alacaklardır. Mil kullanımı, taksitli ödeme gibi alternatiflerden yararlanmak mümkündür. Seyahat tarihi yaklaştıkça uçak bileti fiyatı artmaktadır. Bu nedenle kararınızı erken vermeniz daha ekonomik uçak bileti almanızı sağlayacaktır.

GEREKLİ OLAN FOTOĞRAF EKİPMANLARI
Fotoğraf makineniz haricinde diğer ekipmanların getirilmesi zorunlu değildir. Ancak sahip olduğunuz ekipmanları yanınızda getirmeniz workshop eğitiminin sizin açınızdan çok daha verimli ve etkin geçmesinde faydalı olacaktır.
DSLR kamera, batarya, şarj cihazları, yeteri miktarda flash/sd kart ve kart okuyucular vb.
Dizüstü bilgisayar
Tripod (üç ayak)
Uzatma kablosu (220V)
Mevsime uygun yürüyüş kıyafetleri
İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK
Sigorta Bilgilendirme
Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)
Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.
DİĞER
Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.
Rezervasyon ön ödeme tutarı: Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %30’dur. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 7 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.
Vize bilgilendirme: Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.
Vizenin acente tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.
Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.
Vize departmanı iletişim adresi: Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6 Şişli / Harbiye
Vize Departmanı: info@tanvize.com
UYARI: Turumuz münferit olarak gerçekleşmekte olup, kişiye özel tur niteliği taşımaktadır. Uçak yoğunluklarına bağlı olarak müsaitlik ve fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.
UYARI: Turumuzda minimum 25 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 3 hafta öncesidir.
UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.
Oteller: Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. İniş meydanına göre konaklama sırası değişebilir. Fuar, kongre v.s. dönemlerinde yine konaklama sırası değişebilir.

Tur Yorumları

3 Ocak 2016

Fas fotoğraf turu çok ilginçti. Sıcaktan korktuğuma değmemiş açıkçası. Fas’ta o kadar güzel bir atmosfer ve kültür var ki hayran kalırsınız. Fotoğrafçı olduğunu düşünen herkes buraya gelmeli.

Bir Yorum bırakın

Puanlama