Danube Delta Yurt Dışı Fotoğraf Turu

Danube Delta Yurt Dışı Fotoğraf Turu

Danube Delta Yurt Dışı Fotoğraf Turu

Kategori:

Danube Delta Yurt Dışı Fotoğraf Turu

300′den fazla kuş türüne ve yaban hayvanlarına ev sahipliği yapan ve Unesco korumasında olan Danube’ye fotoğraf meraklıları için muhteşem bir tur düzenliyoruz. Doğa ve manzara fotoğrafçılığında kendinizi geliştirebileceğiniz bir etkinlik hazırlıyoruz.

Kuş sürülerini, Avrupa’nın en iyi korunan ve en büyük deltasını, 5400′den fazla farklı hayvan ve bitki türünü, birbirinden farklı kültürel unsurları fotoğraflayacağımız Danube Moldova fotoğraf gezisi muhteşem bir floraya bizleri davet ediyor.

Workshop Tarihi 6-9 Kasım, 2016
Katılım Durumu Katılıma açık
Katılım ücreti Henüz belirlenmedi.
Katılımcı Sayısı Maksimum 8 Katılımcı
Tecrübe/Seviye Başlangıç/Amatör/Profesyonel
Hareket/ Varış Noktası: Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali
Hareket Saati: 15.30
Ücrete Dahil Olan Hizmetler:
Çift kişilik odalarda 3 gece Oda- kahvaltı konaklama. Tek kişilik rezervasyonlar isteğe bağlı olarak yapılabilir ancak tek kişi farkı ödenmesi gerekmektedir.
Öğle ve Akşam yemekleri

Danube Deltas’ındaki konaklama otelimizden, workshop noktaları arasında her gün tekne ile ulaşım.

Doğa, manzara ve yaban hayatı fotoğrafçılığında uzaman fotoğraf eğitmenleri vasıtasıyla verilecek eğitimler

Bire-bir ve grup rehberliği ve sahada yapılacak fotoğraf çalışmaları

Fotoğraf / Portfolyo değerlendirmeleri ve fotoğraf söyleşileri.

Photosho/Lightroom fotoğraf işleme eğitim/sunumları

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:
Sağlık ve seyahat sigortaları
Workshop başlangıç noktasına ulusal/uluslararası ulaşım

 Havalimanı transferleri

Romanya Vizesi ve vize ile ilgili harcamalar

Foto workshop gezisi süresince kişisel olarak yapılacak olan harcamalar. (ör: hediyelik alışverişler, alkollü ya da alkolsüz içkiler, kuru temizleme hizmeti vb.)

GEREKLİ OLAN FOTOĞRAF EKİPMANLARI

 • DSLR kamera, bateri, şarj cihazları, yeteri miktarda flash/sd kart ve kart okuyucular vb.
  •Dizüstü bilgisayar
  •Tripod (üç ayak)
  •Uzatma kablosu (220V)
  •Mevsime uygun yürüyüş kıyafetleri
  •Ekipmanların yanı sıra her katılımcı daha önceden kendi fotoğraf portföyünü (ortalalama 20 fotoğraf- eğer var ise), dijital ortamda sunacak şekilde hazırlamalıdır. İlk akşam katılımcıların portföylerinin incelenmesi ve fotoğrafları ile ilgili okumalar yapılacaktır.

FITNESS VE FİZİKSEL GEREKSİNİMLER

Workshop gezimiz süresince Danube nehrinde tekne ile yolculuk yapıyor olacağız. Zaman zaman karaya çıkacağız köy ve köy çevresinde kısa yürüşler olacaktır. Muhtemelen en fazla yürüyüşün olacağı gün, Mila köyü içerisinde yapacağımız yürüyüş olacaktır ki zaten Mila köyü konaklama yapacağımız yerdir.

FOTOĞRAF GEZİSİ EĞİTİM DİLİ

Fotoğraf workshop gezisinin eğitim dili Türkçe ve İngilizcedir.

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

Sigorta Bilgilendirme

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

DİĞER

Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.

Rezervasyon ön ödeme tutarı: Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %30’dur. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 7 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.

Vize bilgilendirme: Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.

Vizenin acente tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.

Vize departmanı iletişim adresi:  Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6  Şişli / Harbiye

Vize Departmanı: info@tanvize.com

UYARI: Turumuz münferit olarak gerçekleşmekte olup, kişiye özel tur niteliği taşımaktadır. Uçak yoğunluklarına bağlı olarak müsaitlik ve fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.

UYARI: Turumuzda minimum 25 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 3 hafta öncesidir.

UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.

Oteller: Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. İniş meydanına göre konaklama sırası değişebilir. Fuar,kongre v.s. dönemlerinde yine konaklama sırası değişebilir.

Tur Yorumları

31 Aralık 2015

Danube gezisine fotoğraf grubumuzla birlikte katıldık. Muhteşem bir coğrafya çıktı karşımıza. Dergilerde görüp çekmeye özendiğimiz fotoğrafları çekmiş olduk. Moldova’nın bu kadar güzel bir doğaya sahip olduğunu bilmezdim. Siz de buraları görün bence.

Bir Yorum bırakın

Puanlama