Büyük Göçler Kenya Yurt Dışı Fotoğraf Turları

Büyük Göçler Kenya Yurt Dışı Fotoğraf Turları

Büyük Göçler Kenya Yurt Dışı Fotoğraf Turları

7,300.00 

Kategori:

Büyük Göçler Kenya Yurt Dışı Fotoğraf Turları

Büyük Göçler Kenya Fotoğraf Gezisi ile fillerden gergedanlara, leoparlardan çitalara farklı türlerin yaban hayatını gözlemleyecek ve fotoğraf çekme fırsatı bulacağız. Sırt çantamıza ekipmanlarımızı alarak doğa ve seyahat fotoğrafçısı olacağız.
Her fotoğrafçının rotasında olan Amboseli Ulusal Parkı’nı, Pembe Flamingolar’ın yuvası Nakuru Gölü’nü, Masai halkının gündelik yaşamını, Nairobi Zürafa Çiftliğini ve Kenya’ya özgü hayatı fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştireceğiz. Turda yerinizi ayırtmak için bizi arayabilirsiniz.

 

Hareket/ Varış Noktası: Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali
Tarih: 05 -12 Ağustos 2016
Ücrete Dahil Olan Hizmetler:
Tur liderliği
Eviniz – alan – eviniz transferi de dahil olmak üzere özel araçlar ile tüm transferler

Amboseli Parkı’nda 1 gece konforlu lodge’da tam pansiyon konaklama.

Elementatita Gölü’nde 2 gece konforlu lodge’da tam pansiyon konaklama

Nakuru Gölü’nde 1 gece konforlu lodge’da tam pansiyon konaklama

Masai Mara’da 2 gece konforlu lodge’da tam pansiyon konaklama

Nairobi’de 1 gece otelde oda – kahvaltı konaklama

Programda belirtilen tüm öğle yemekleri

Programda belirtilen tüm akşam yemekleri

Özel araçlar ile programda belirtilen tüm geziler

Özel minvanlar ile programda belirtilen tüm safariler

Programda belirtilen müze ve ören yerlerine giriş ücretleri

Ulusal Parklara giriş ücretleri

Flying Doctors hizmeti (safariler esnasında oluşabilecek rahatsızlıklarda en kısa sürede en yakındaki hastaneye ulaşım masraflarının karşılanması)

Yurtdışı çıkış harcı

Seyahat sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:
Türk Hava Yolları ile İstanbul – Nairobi – İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti
Programda belirtilmeyen yemekler

Programda belirtilen yemekler sırasında alınacak içecekler

Fazla bagaj ücretleri

Kişisel harcamalar

Vize ücreti

 

Şehirler : Amboseli (1) – Elemantaita Gölü(3) – Masai Mara (2) – Nairobi(1)
Yetişkin: 2500 Usd
Tek Kişilik Oda Farkı: 520 Usd

GEREKLİ OLAN FOTOĞRAF EKİPMANLARI
Fotoğraf makineniz haricinde diğer ekipmanların getirilmesi zorunlu değildir. Ancak sahip olduğunuz ekipmanları yanınızda getirmeniz workshop eğitiminin sizin açınızdan çok daha verimli ve etkin geçmesinde faydalı olacaktır.
DSLR kamera, batarya, şarj cihazları, yeteri miktarda flash/sd kart ve kart okuyucular vb.
Dizüstü bilgisayar
Tripod (üç ayak)
Uzatma kablosu (220V)
Mevsime uygun yürüyüş kıyafetleri
İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK
Sigorta Bilgilendirme
Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)
Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.


DİĞER
Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.
Rezervasyon ön ödeme tutarı: Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %30’dur. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 7 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.
Vize bilgilendirme: Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.
Vizenin acente tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.
Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.
Vize departmanı iletişim adresi: Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6 Şişli / Harbiye
Vize Departmanı: info@tanvize.com
UYARI: Turumuz münferit olarak gerçekleşmekte olup, kişiye özel tur niteliği taşımaktadır. Uçak yoğunluklarına bağlı olarak müsaitlik ve fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.
UYARI: Turumuzda minimum 25 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 3 hafta öncesidir.
UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.
Oteller: Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. İniş meydanına göre konaklama sırası değişebilir. Fuar, kongre v.s. dönemlerinde yine konaklama sırası değişebilir.

Tur Yorumları

3 Ocak 2016

Kenya fotoğraf gezisi eğlenceli geçtir. Geçen sene gitmiştim ve bölgeyi çok beğendim. Avrupa izlerini görüyorsunuz gerçekten. Siz de gidin derim.

Bir Yorum bırakın

Puanlama