Bukovina Romanya Yurt Dışı Fotoğraf Gezisi

Bukovina Romanya Yurt Dışı Fotoğraf Gezisi

Bukovina Romanya Yurt Dışı Fotoğraf Gezisi

3,680.00 

Kategori:

Bukovina Romanya Yurt Dışı Fotoğraf Gezisi

Romanya’nın kuzeydeki dağların arasında yer alan ve dünyaca bilinen sanat hazinelerini topraklarında barındıran Bukovina’yı fotoğraf gezisi ile daha yakından tanıyacağız. Foto Life Akademi ile 4 gün sürecek bir serüven sizi bekliyor.

Büyüleyici manastırları, doğa manzaralarını, Karpat Dağları’nın heybetini fotoğraflamak istiyorsanız siz de gezideki yerinizi ayırtın. Balkanların en güzel yerlerinden olan Romanya’da fotoğraftaki profesyonelliğinizi kanıtlayın.

Workshop Tarihi 16-19 Ekim, 2016 (Muhtemel)
Katılım Ücreti Henüz belirlenmedi.
Katılımcı Sayısı Max 10 katılımcı
Hareket/ Varış Noktası: Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali
Hareket Saati: 15.30
Ücrete Dahil Olan Hizmetler:
Çift kişilik odalarda 3 gece Oda- kahvaltı konaklama. Tek kişilik rezervasyonlar isteğe bağlı olarak yapılabilir ancak tek kişi farkı ödenmesi gerekmektedir.
Öğle ve Akşam yemekleri

Konaklama noktamız ile workshop çekim noktalarına ulaşım.

Doğa, manzara ve yaban hayatı fotoğrafçılığında uzaman fotoğraf eğitmenleri vasıtasıyla verilecek eğitimler

Bire-bir ve grup rehberliği ve sahada yapılacak fotoğraf çalışmaları

Fotoğraf / Portfolyo değerlendirmeleri ve fotoğraf söyleşileri.

Photosho/Lightroom fotoğraf işleme eğitim/sunumları

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:
Sağlık ve seyahat sigortaları
Workshop başlangıç noktasına ulusal/uluslararası ulaşım

 Havalimanı transferleri

Romanya Vizesi ve vize ile ilgili harcamalar

Foto workshop gezisi süresince kişisel olarak yapılacak olan harcamalar. (ör: hediyelik alışverişler, alkollü ya da alkolsüz içkiler, kuru temizleme hizmeti vb.)

 

GEREKLİ OLAN FOTOĞRAF EKİPMANLARI

Fotoğraf makineniz haricinde diğer ekipmanların getirilmesi zorunlu değildir. Ancak sahip olduğunuz ekipmanları yanınızda getirmeniz workshop eğitiminin sizin açınızdan çok daha verimli ve etkin geçmesinde faydalı olacaktır.

  • DSLR kamera, batarya, şarj cihazları, yeteri miktarda flash/sd kart ve kart okuyucular vb.
  • Dizüstü bilgisayar
  • Tripod (üç ayak)
  • Uzatma kablosu (220V)
  • Mevsime uygun yürüyüş kıyafetleri

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

Sigorta Bilgilendirme

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

DİĞER

Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.

Rezervasyon ön ödeme tutarı: Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %30’dur. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 7 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.

Vize bilgilendirme: Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.

Vizenin acente tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.

Vize departmanı iletişim adresi:  Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6  Şişli / Harbiye

Vize Departmanı: info@tanvize.com

UYARI: Turumuz münferit olarak gerçekleşmekte olup, kişiye özel tur niteliği taşımaktadır. Uçak yoğunluklarına bağlı olarak müsaitlik ve fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.

UYARI: Turumuzda minimum 25 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 3 hafta öncesidir.

UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.

Oteller: Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. İniş meydanına göre konaklama sırası değişebilir. Fuar,kongre v.s. dönemlerinde yine konaklama sırası değişebilir.

Tur Yorumları

31 Aralık 2015

Romanya fotoğraf gezisi eğlenceli geçtir. Geçen sene gitmiştim ve bölgeyi çok beğendim. Avrupa izlerini görüyorsunuz gerçekten. Siz de gidin derim.

Bir Yorum bırakın

Puanlama