Brezilya Rio Festivali Fotoğraf Turları

Brezilya-Rio-Festivali-Fotograf-Turlari

Brezilya Rio Festivali Fotoğraf Turları

5,800.00 

Kategori:

Brezilya Rio Festivali Fotoğraf Turu – Festival Fotoğraf Gezileri

Dünyanın en ünlü ve büyük karnavalı olan Rio Karnavalı her sene 2 milyon turisti ağırlıyor. Bu sene bizler de onlardan biri olacağız! Sabaha kadar dans, eğlence, müzik dolu bir festival, Rio Karnavalı Turu bizleri bekliyor.

Samba okullarının gösterilerini, ilgi çekici kıyafetleri, muhteşem manzaraları fotoğraflayacağımız gezimizde etkinlik fotoğrafçılığının püf noktalarını öğrenirken çekimlerden sonra bizler de kendimizi dansın ritimlerine bırakacağız! Yerinizi hemen ayırtın!

Hareket/ Varış Noktası: Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali
 Ücret:  1799 Euro
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Alan-Otel-Alan Transferleri
Klimalı otobüsler İle Şehirlerarası Tüm Transferler

Panoramik Şehir Turları

Belirtilen otellerde oda&kahvaltı konaklamalar

Türkçe Rehberlik Hizmeti

Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)

Havalimanı vergisi

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler Uçak bileti
Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli :120.-EURKaza ve Sağlık Sigortası :15.-EURYurtdışı Çıkış Harç Pulu:15.-TLProgramda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar

Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

GEREKLİ OLAN FOTOĞRAF EKİPMANLARI

Fotoğraf makineniz haricinde diğer ekipmanların getirilmesi zorunlu değildir. Ancak sahip olduğunuz ekipmanları yanınızda getirmeniz workshop eğitiminin sizin açınızdan çok daha verimli ve etkin geçmesinde faydalı olacaktır.

  • DSLR kamera, batarya, şarj cihazları, yeteri miktarda flash/sd kart ve kart okuyucular vb.
  • Dizüstü bilgisayar
  • Tripod (üç ayak)
  • Uzatma kablosu (220V)
  • Mevsime uygun yürüyüş kıyafetleri

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK            

Sigorta Bilgilendirme

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

DİĞER

Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.

Rezervasyon ön ödeme tutarı: Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %30’dur. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 7 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.

Vize bilgilendirme: Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.

Vizenin acente tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.

Vize departmanı iletişim adresi:  Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6  Şişli / Harbiye

Vize Departmanı: info@tanvize.com

UYARI: Turumuz münferit olarak gerçekleşmekte olup, kişiye özel tur niteliği taşımaktadır. Uçak yoğunluklarına bağlı olarak müsaitlik ve fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.

UYARI: Turumuzda minimum 25 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 3 hafta öncesidir.

UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.

Oteller: Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. İniş meydanına göre konaklama sırası değişebilir. Fuar, kongre v.s. dönemlerinde yine konaklama sırası değişebilir.

Tur Yorumları

8 Ocak 2016

Yurt dışı festivallerinde fotoğraf çekmek her fotoğrafçının sahip olması gereken bir deneyim. Foto Life Akademi Almanya’dan Brezilya’ya kadar bir sürü festivale götürüyor sizi. Bence bir kez olsun deneyin, pişman olmayacaksınız.

Bir Yorum bırakın

Puanlama