Bosna Hersek – Karadağ Yurt Dışı Fotoğraf Turları

Bosna Hersek – Karadağ Yurt Dışı Fotoğraf Turları

Bosna Hersek – Karadağ Yurt Dışı Fotoğraf Turları

1,200.00 

Kategori:

Bosna Hersek – Karadağ Yurt Dışı Fotoğraf Turları

Balkanların en güzel 2 ülkesi Bosna ve Karadağ’ı fotoğraf turu ile keşfetmeye gidiyoruz. Konaklamalı Bosna Hersek – Karadağ fotoğraf gezisinde Sarajevo, Travnik, Jajce, Mostar, Stolac, Herceg Novi, Kotor, Budva gibi önemli yerleri göreceğiz.

Çatışmalarla dolu tarihinin izlerini barındıran yapıları, kent merkezleri, köprüleri, yemyeşil ormanları, ırmakları ve yöre halkı muhteşem fotoğraf kareleri yakalamamızı sağlayacak. Balkan kültürünü yakından tanıyacağımız fotoğraf turu için yerinizi hemen ayırtın.

Hareket/ Varış Noktası: Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali
Hareket Saati:
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Gezi süresince transferler, programda belirtilen bütün ulaşımlar
0-3 yaş Misafirler Ücretsiz

3-10 yaş arası %40 İndirim

4 ve 3 Yıldızlı Otellerde konaklama

Ülkeler arası geçiş Vergileri

Rehberlik hizmetleri, Programda belirtilen gezi ve ziyaretler

Yemekler (Programda belirtilen menüler)

Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
İstanbul Saraybosna, Gidiş, Dönüş Uçak bileti
Yurt dışı çıkış harçları

Otelde alınan extreler

Gezi programı haricindeki istekler

Konser ve Özel Programlar.

GEREKLİ OLAN FOTOĞRAF EKİPMANLARI

Fotoğraf makineniz haricinde diğer ekipmanların getirilmesi zorunlu değildir. Ancak sahip olduğunuz ekipmanları yanınızda getirmeniz workshop eğitiminin sizin açınızdan çok daha verimli ve etkin geçmesinde faydalı olacaktır.

  • DSLR kamera, yedek bataryalar, batarya şarj cihazları, yeteri miktarda flash/sd kart ve/veya kart okuyucular
  • Varsa kamera filtreleri
  • Dizüstü bilgisayar
  • Tripod (üç ayak)
  • Uzatma kablosu (220V)
  • Mevsime uygun yürüyüş kıyafetleri

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

Sigorta Bilgilendirme

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

Diğer

Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.

Rezervasyon ön ödeme tutarı: Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %30’dur. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 7 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.

Vize bilgilendirme: Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.

Vizenin acenta tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.

Vize departmanı iletişim adresi:  Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6  Şişli / Harbiye

Vize Departmanı: info@tanvize.com

UYARI: Turumuz münferit olarak gerçekleşmekte olup, kişiye özel tur niteliği taşımaktadır. Uçak yoğunluklarına bağlı olarak müsaitlik ve fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.

UYARI: Turumuzda minimum 25 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 3 hafta öncesidir.

UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.

Oteller: Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. İniş meydanına göre konaklama sırası değişebilir. Fuar, kongre vs. dönemlerinde yine konaklama sırası değişebilir.

Tur Yorumları

9 Ocak 2016

Geçen sene düzenlenen fotoğraf gezisine arkadaşlarımla katıldım. Unutulmaz anılar edindim ve çok güzel fotoğraflar çektim. Siz de gitmelisiniz bence.

Bir Yorum bırakın

Puanlama