Alaska Yurt Dışı Fotoğraf Turları

Alaska Yurt Dışı Fotoğraf

Alaska Yurt Dışı Fotoğraf Turları

Kategori:

Alaska Yurt Dışı Fotoğraf Turları

Buz gibi iklimiyle insanı titreten Alaska’ya sıcacık bir fotoğraf turu düzenliyoruz. Kızılderililerin yaşadığı bu toprakların doğal ve kültürel güzelliklerini keşfe çıkacağımız 10 günlük bir etkinlikle fotoğraf deneyimi yaşamanızı sağlayacağız.

Geniş ve büyük ormanları, Alaska ayısı ya da Kodiak ayısı (Alaska boz ayısı), , rengeyiği, ayıbalığı, misk sığırı, dağ keçisi gibi yaban hayvanları, morina, ringa, karides, midye ve kral yengeci gibi birbirinden güzel balıkları şanslı isek fotoğraf makinemize yansıtacağız.

Hareket/ Varış Noktası: Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali
Hareket Saati:
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Havalimanı – Seattle Marriott Hotel servis kullanımı
2 gece Seattle Marriott Otel oda-kahvaltı konaklama

7 gece National Geographic Sea Bird ile seyahat

Programda belirtilen yemekler

Programda belirtilen geziler

Ekspedisyon liderinin servisi

Doğa bilimci mürettebat ve uzman rehberler

Kanoların kullanımı

Park ve giriş ücretleri

Liman vergileri

Yurtdışı çıkış harcı

Seyahat ve sağlık sigortası

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Uluslararası uçak biletleri
İç hat uçak biletleri

Yolculuk DVD’si

Otel ve gemideki kişisel harcamalar

Uçuşlarda olabilecek fazla bagaj ücretleri

İptal / kayıp / hasarlı / çalıntı eşya vb. sigortalar

Doğa bilimci/mürettebat/otel çalışanları bahşişleri

Vize  ücretleri

 

GEREKLİ OLAN FOTOĞRAF EKİPMANLARI

Fotoğraf makineniz haricinde diğer ekipmanların getirilmesi zorunlu değildir. Ancak sahip olduğunuz ekipmanları yanınızda getirmeniz workshop eğitiminin sizin açınızdan çok daha verimli ve etkin geçmesinde faydalı olacaktır.

  • DSLR kamera, batarya, şarj cihazları, yeteri miktarda flash/sd kart ve kart okuyucular vb.
  • Dizüstü bilgisayar
  • Tripod (üç ayak)
  • Uzatma kablosu (220V)
  • Mevsime uygun yürüyüş kıyafetleri

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK            

Sigorta Bilgilendirme

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

Diğer

Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.

Rezervasyon ön ödeme tutarı: Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %30’dur. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 7 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.

Vize bilgilendirme: Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.

Vizenin acente tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.

Vize departmanı iletişim adresi:  Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6  Şişli / Harbiye

Vize Departmanı: info@tanvize.com

UYARI: Turumuz münferit olarak gerçekleşmekte olup, kişiye özel tur niteliği taşımaktadır. Uçak yoğunluklarına bağlı olarak müsaitlik ve fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.

UYARI: Turumuzda minimum 25 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 3 hafta öncesidir.

UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.

Oteller: Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. İniş meydanına göre konaklama sırası değişebilir. Fuar, kongre v.s. dönemlerinde yine konaklama sırası değişebilir.

Tur Yorumları

9 Ocak 2016

Geçen sene düzenlenen fotoğraf gezisine arkadaşlarımla katıldım. Unutulmaz anılar edindim ve çok güzel fotoğraflar çektim. Siz de gitmelisiniz bence.

Bir Yorum bırakın

Puanlama